Infinity: The game - Yu Jing - Aragoto Senkenbutai

Aragoto Senkenbutai

Painting level: 3 - Advanced
Manufacturer: Corvus Belli
Type Warbike
Scale: 28 mm
Material: metal


Hello,
this time something new. These are models from the Infinity: The Game. About this game I only know, that this is a skirmish game. To make some test I took probably the most diffulct models of the whole gang. Miniatures are very tiny regardless of 28mm scale. Painting it remind me work with a flames of war models.

In the pictures red looks a quite flat, but it's a standard problem with this color in pictures. Also I'm thinkig to use more brighter background next time.


Witam,
tym razem coś całkowicie z innej beczki. Są to modele do gry Infinity, o której wiem tylko tyle, że jest skirmishowa. Są to testowe modele, które pomalowałem na początku, żeby sprawdzić z czym właściwie się to je. Nie wiedzieć czemu prawdopodobnie wybrałem najtrudniejsze z całego zestawu :P Figurki maluje się ciut inaczej niż z warhammera, przede wszystkim wymagają dużo więcej precyzji. Pomimo skali 28mm figureczki są bardzo drobne i malowanie ich przypomniało mi trochę masówkę z flames of war ;P

Patrząc na zdjęcia czerwony wyszedł dość płasko, ale z tym kolorem są zawsze problemy z fotografowaniem. Ponadto myślę, że do dalszych fotografii będę musiał wykombinować jakieś jaśniejsze i cieplejsze tło. To tyle, wkrótce będzie więcej modeli z tej gry ;-)

Paints which has been used / Farbki użyte do malowania:
- Andrea NMM paint set
- Andrea Black paint set
- mephiston red
- blood red
- blazing orange
- bloodletter glaze
- ulthuan grey
- ceramite white
- mechanicus standard grey
- codex grey
- black vallejo wash
- satin varnish
- black oil wash

Comments

Popular Posts